Xceedance Consulting Polska

Xceedance Consulting Polska

2 lokalizacje
120

Firma

Cześć, miło Cię widzieć! Fajnie, że tu zaglądasz :) Jesteśmy Xceedance i na świecie działamy od 2013 roku. Ubezpieczenie to najlepszy sposób, żeby mieć pewność, że cenne dla nas rzeczy są chronione. W naszych działaniach kierujemy się właśnie tym założeniem i sprawiamy, że systemy ubezpieczeniowe są zoptymalizowane i funkcjonalne dla dobra nas wszystkich.

Co robimy?

Pomagamy ubezpieczycielom wprowadzać nowe produkty, prowadzić część operacyjną, wdrażać nowe technologie, stosować zaawansowaną analitykę i osiągać optymalizację procesów biznesowych. W całej firmie jest ponad 2500 osób, pracujemy w naszych oddziałach na Bermudach, w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Indiach i Australii. Nasze usługi technologiczne obejmują rozwój własnych aplikacji, integrację systemów, testowanie, usługi z zakresu infrastruktury i architektury, automatyzację i zarządzanie danymi. Chcemy dostarczać produkty najlepszej jakości, dlatego stawiamy na najnowsze technologie. Współpracujemy z 30+ klientami z Ameryki Północnej, Wielkiej Brytanii i Europy, Australii, Azji i Bliskiego Wschodu, realizując 50+ różnych projektów globalnie. Będziesz mieć okazję to działania sukcesywnie w wielu z nich, więc możesz liczyć na to, że nie będzie nudno!

Nasz polski zespół liczy obecnie ponad 120 osób i cały czas rośniemy! Do niedawna nasz globalny tech team znajdował się w Indiach i USA. Teraz masz szansę dołączyć do nowo powstałego polskiego działu IT i rozwijać się razem z nami! W naszych działaniach kierujemy się współpracą i szczerością. Możesz więc spodziewać się, że Twoje zdanie jest zawsze wysłuchane i wzięte pod uwagę, a nasza komunikacja jest transparentna. Wiemy, że wzrost firmy opiera się na rozwoju nas samych, dlatego znajdziesz u nas wiele możliwości do nauki i ścieżek rozwojowych. Nasz zespół to przede wszystkim życzliwość i pomoc sobie nawzajem, bo wiemy, że praca zespołowa daje najlepsze efekty :)

Stos technologiczny

.NetC#AngularMS SQL

Opinie o Xceedance Consulting Polska (0)

Benefity

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne