CAPGEMINI Application Services Market Segment

CAPGEMINI Application Services Market Segment

Warszawa
300

Firma

  • W ramachApplication Services(Warszawa) zespoły ekspertów zajmują się złożonymi projektami transformacji przedsiębiorstw, które mają trwały wpływ na wzrost i pozycję konkurencyjną. Klientom oferowany jest szeroki zakres ekspertyz z zakresu konsultingu oraz wsparcie firmy w projektach, których celem jest opracowanie i transformacja systemów informatycznych. Pracownicy rozwijają swoje kompetencje pełniąc rolę kierowników projektów, architektów systemów, konsultantów technologii informatycznych, programistów i autorów innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
  • Jako konsultanci i specjaliściData Sciencerozwijamy gałęzie sztucznej inteligencji (AI: artificial intelligence) od projektów po produkty końcowe. Podejmujemy się projektów dla sektora FMCG (fast moving consumer goods) oraz dla organizacji z sektora finansowego. Jesteśmy partnerem globalnych firm technologicznych gdzie dzielimy się naszym doświadczeniem w zakresie Machine Learning oraz Deep Learning Alhorithms. Jako konsultanci i partnerzy pracujemy nad cyfrowymi usługami na potrzeby klientów (Microsoft Azure, AWS).
  • W obszarzerozwiązań BPM / ECMzajmujemy się analizą i doradztwem w opracowaniu procesów biznesowych odpowiadającym potrzebom biznesowym klientów. Wdrażanie rozwiązań IBM FileNet P8, IBM Case Manager, IBM BPM, Oracle BPM, Alfresco/Activity. Integracja aplikacji w oparciu o rozwiązania firm IBM i Oracle. Aktualnie jest wdrożomych 50 procesów biznesowych w branży energetycznej, ubezpieczeniowej i auto-motiv. BPM to największy zespół wdrożeniowy dla systemów klasy BPM w Polsce. Realizujemy projekty dla największych firm z rynku polskiego. Jestesmy platynowym partnerem IBM’a i globalnie wspieramy współpracę na calym swiecie.

Stos technologiczny

SQLJAVAC++N.ETData VisualisationLINUX/UNIXAWSSAP

Opinie o CAPGEMINI Application Services Market Segment (0)