Brave Sp. z o.o

5.0 (5 reviews)

Kraków
15
Oferty pracy (1)

Firma

Bravelab jest krakowskim Python Software Housem skupionym na usługach IT Staff Augmentation oraz Software Development Consulting. Od 2010 roku uczestniczymy w budowaniu i rozwoju platform internetowych z wykorzystaniem Pythona. Naszą misją jest bycie zaufanym partnerem dla naszych klientów i współpracowników.  Wierzymy w zarządzanie systemem, a nie ludźmi. Szukamy efektywnych sposobów na osiągnięcie celów firmy przy jednoczesnym zachowaniu work life balance. 

Nasze portfolio zawiera kilkadziesiąt projektów z różnych branż i krajów jak: USA, Wielka Brytania, Niemcy. Przez wiele lat próbowaliśmy różnych technologii jednak nasze serca od zawsze były i są przy Pythonie. Aktualnie pracujemy z klientami głównie z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski. 

Projekty, w których bierzemy udział są w większości projektami typu Backend, w których uczestniczy od dwóch do kilkunastu programistów, a dzięki działaniu głównie w modelu Team extension mamy możliwość uczestniczenia w większych projektach przy jednoczesnym zachowaniu rodzinnej kultury organizacyjnej Bravelab.

To na czym zależy nam najbardziej to organiczny rozwój organizacji poprzez rozwój jej współpracowników. Dzieje się tak dzięki dzieleniu się wypracowanym zyskiem firmy oraz budowaniu środowiska opartego na rozumieniu potrzeb własnych, zespołu, klientów oraz partnerów.


Opinie o Brave Sp. z o.o (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

Saleor.ioPythonAPIsDjangoFastAPIHasura.ioGraphQLPostgreSQLAmazon AWSSQLAlchemy

Nasze oferty

Sortuj

Domyślnie