Droptica Sp. z o.o.

4 lokalizacje
60+

Firma

Jesteśmy firmą tworzącą dedykowane serwisy i aplikacje webowe. Od prawie 10 lat naszą misją jest dostarczanie klientom solidnych aplikacji na bazie open source. Odkrywamy możliwości, które pozwalają nam zapewniać klientom nowe, najlepsze rozwiązania.

Dzisiaj obecność online jest warunkiem koniecznym wzrostu i sukcesu każdej firmy. Dzięki naszym usługom, firmy z całego świata rozbudowują i ulepszają swoje serwisy internetowe. Nasze usługi pomagają firmom pozyskiwać nowych klientów i rosnąć. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać w tym firmom z całego świata.

Podczas naszej dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność zakończyć z powodzeniem ponad 120 projektów z użyciem Drupala i innych technologii Open Source.

Poświęcamy dużo naszego czasu na rozwijanie i promowanie rozwiązań Open Source

Wspieramy Open Source ponieważ wierzymy, że wspólna praca nad otwartym oprogramowaniem przynosi korzyści nie tylko programistom, ale także klientom.

Dzięki ogromnej społeczności skupionej wokół wielu projektów open source powstają coraz to lepsze aplikacje. Dzięki temu klienci mogą otrzymywać lepsze oprogramowanie po niższych kosztach wdrożenia.

Opinie o Droptica Sp. z o.o. (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

phpdrupallaravelsymfonymysqljavascriptcss