Euvic Services

Euvic Services

Warszawa

Firma

Jesteśmy polską spółką informatyczną, naszą przygodę z IT rozpoczęliśmy w 2014 roku na bazie pasji, doświadczenia i eksperckiej wiedzy. 

Należymy do Grupy Euvic, a to pozwala nam łączyć swój potencjał, kompetencje i zasoby z pozostałymi, wysoko wyspecjalizowanymi spółkami członkowskimi. Współtworzymy kompleksową ofertę Integratora 2.0., opartą na 5 filarach biznesowych: Software Development, Body/Team Leasing, Infrastruktura IT, Innowacje oraz Performance (Digital Marketing).

Jako jedna z głównych spółek odpowiedzialnych za obszar Body/Team Leasing zapewniamy dostęp do wiedzy i umiejętności pojedynczych specjalistów IT lub całych zespołów projektowych. Zajmujemy się weryfikacją umiejętności i selekcją wg potrzeb i wymagań projektu. Obecnie, często już zatrudniamy dodatkowych specjalistów i komponujemy odpowiedni dla danego klienta zespół, nie tylko z obszaru szeroko rozumianego IT. Przejmujemy na siebie pełną odpowiedzialność za obszar związany z zatrudnieniem pracowników, dzięki czemu nasi klienci mogą się skupić na tym, co dla nich najważniejsze - biznesie.

W zakresie usług IT skupiamy się na wdrażaniu, rozwijaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych Microsoft Azure oraz Microsoft Office 365. Wspieramy klientów w rozwoju platform Microsoft SharePoint oraz własnych, dedykowanych systemów informatycznych opartych o technologie Microsoft .NET i JAVA. Dedykowany zespół wsparcia świadczy usługi utrzymania systemów informatycznych w trybie 24/7/365 dla klientów w Polsce i na świecie. Wspieramy też klientów w modelu outsourcingu specjalistów IT i programistów.

Stos technologiczny

PHPReactJavaAngular

Opinie o Euvic Services (0)