Bilot Sp. z o.o.

Bilot Sp. z o.o.

2 lokalizacje
50

Firma

Spółka Bilot jest pionierem cyfryzacji. Zrodziła się w 2005 r. z pasji do tworzenia najlepszego miejsca pracy dla największych talentów z branży.

Jesteśmy wieloletnim i zaufanym partnerem dużych i średnich przedsiębiorstw. Nasi klienci to ponad 120 wiodących i znanych spółek z przemysłu przetwórczego, produkcji, sprzedaży hurtowej, detalu, usług, produktów konsumenckich oraz branży spożywczej.

Poprawiamy cyfrową i komercyjną doskonałość naszych klientów poprzez rozwój pozytywnych doświadczeń użytkownika, klienta oraz doświadczeń serwisowych. Naszym klientom ofertujemy również inteligentne narzędzia do wsparcia sprzedaży oraz marketingu, korzystając przy tym z sztucznej inteligencji i zaawansowanej analityki.
Koncentrujemy się na klientach naszych klientów.

Jesteśmy znani z naszych umiejętności identyfikowania najistotniejszych innowacji dla wybranej branży oraz umiejętności adaptowania ich w rzeczywiste, funkcjonalne rozwiązania biznesowe bez uszczerbku na jakości. Mamy poparte wieloma referencjami i sukcesami doświadczenie w obrębie rozwiązań SAP, Microsoft oraz ich bezproblemowej integracji z Państwa biznesem.

Zatrudniamy około 200 specjalistów z zakresu analityki, Commerce, CRM, rozwiązań chmurowych, tworzenia niestandardowych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta. Nasze biura znajdują się w Finlandii, Polsce i Szwecji.

Mamy za sobą już 15 lat rentownego wzrostu. W 2020 r. sprzedaż netto Grupy Bilot wyniosła ok. 18,2 mln EUR, a EBITA był na poziomie ok. 0,8 mln EUR.

Stos technologiczny

NeptuneSAP S/4HANAMICROSOFT AZURE SERVICESSAP C/4 HANA

Opinie o Bilot Sp. z o.o. (0)