SOFTIQ sp. z o.o.

SOFTIQ sp. z o.o.

2 lokalizacje
+150

Firma

W SOFTIQ realizujemy nasze pasje związane z nowymi technologiami. Łączymy doświadczenie, wiedzę i energię w działaniu. Podczas tworzenia projektów stawiamy na współpracę, a swoje działania koncentrujemy na kliencie.

Dysponujemy rozległymi kompetencjami, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług informatycznych, sprawiając, że nowe technologie niosą realną pomoc zarówno w biznesie, jak i w wielu sferach życia codziennego. 

Co nas wyróżnia?

DOŚWIADCZENIE

W naszym zespole jest wielu doświadczonych specjalistów tj. programistów, analityków, projektantów, testerów, architektów oraz kierowników projektów. Chętnie dzielą się oni swoją wiedzą z młodszymi kolegami, co przyczynia się do wzrostu kompetencji w całym naszym zespole.

SZKOLENIA I CERTYFIKACJA

W ciągu siedmiu lat istnienia SOFTIQ nauczyliśmy się, jak ważną kwestią jest podnoszenie kompetencji naszych pracowników. Każdego roku staramy się wykorzystać potencjał naszego zespołu, by zdobywać nowe certyfikaty i jednocześnie dać możliwość rozwijania skrzydeł tym, którzy chcą się dokształcać. Dlatego szkolenia są dla nas ważnym punktem, jeśli chodzi o zarządzanie firmą.

ATMOSFERA

Najcenniejszym narzędziem pracy jest nasz umysł, dlatego wzajemnie wspieramy się i stymulujemy do rozwoju. Bardzo cenimy sobie wspólne spędzanie czasu również po godzinach pracy - z całymi rodzinami gotujemy, uprawiamy sporty i wspieramy inicjatywy charytatywne. Robimy to z prawdziwą przyjemnością i jesteśmy dumni, że stworzyliśmy zespół, który potrafi działać razem na każdym polu.

LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Do naszych  standardowych benefitów dodaliśmy lekcje języka angielskiego. Co tydzień, w godzinach pracy, spotykamy się w małych grupach, aby w luźny sposób porozmawiać i polepszyć swoje umiejętności językowe.

PROJEKTY

W swoim portfolio posiadamy kilkadziesiąt projektów, w ramach których tworzyliśmy zarówno aplikacje mobilne, webowe, jak i desktopowe. Działamy nie tylko na rynku polskim, ale również bardzo prężnie pozyskujemy klientów zagranicznych. Daje to możliwość pracy również w międzynarodowym środowisku.

NASZA ORGANIZACJA

Nasz organizacja liczy już ponad 100 pracowników i wciąż poszukujemy nowych osób. Nie chcemy być korporacją. Dla nas każdy pracownik jest ważny. W każdej chwili można porozmawiać z przełożonymi o swoich wątpliwościach czy problemach. Chcemy razem pracować, rozwijać się, wspierać się, ale również spędzać ze sobą wolny czas.

KREATYWNOŚĆ

Kreatywność i twórcze myślenie przyświeca każdemu naszemu działaniu. W definiowaniu problemów wykorzystujemy burzę mózgów. Patrzymy na zadania z różnej perspektywy, w sposób nieszablonowy i innowacyjny, tworząc nowe rozwiązania.

Stos technologiczny

JavaPHPAngularReactLaravelSymfonySpringOracleWSO2

Opinie o SOFTIQ sp. z o.o. (0)