Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Lotnictwa

Warszawa
1300

Firma

Sieć Badawcza Łukasiewicz -Instytut Lotnictwa  należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Airbus czy Pratt & Whitney, oraz instytucjami z branży kosmicznej, w tym z Europejską Agencją Kosmiczną. Strategicznymi obszarami badawczymi Instytutu są technologie lotnicze, kosmiczne oraz bezzałogowe. Prowadzone są tutaj także badania i usługi dla przemysłu krajowego i zagranicznego w zakresie technologii materiałowych i kompozytowych, przyrostowych, teledetekcyjnych, energetycznych oraz wydobywczych.

Do zadań naszego IT należy zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą informatyczną- ewidencjonowanie systemów i usług, utrzymywanie zabezpieczanie, administrowanie systemami i usługami, aktualizacja oprogramowania. 

Zarządzane i nadzór nad sprzętem komputerowym Instytutu- ewidencjonowanie, przygotowanie, serwis, monitorowanie, oprogramowania,

Zarządzanie bezpieczeństwem danych w systemie informatycznym- implementacja i utrzymanie zabezpieczeń, edukowanie użytkowników,

Wsparcie użytkowników systemu informatycznego Łukasiewicz - Instytutu Lotnictwa w zakresie jego używania.

Uczestniczenie w projektach informatycznych, w tym rozwijaniu aplikacji webowych na potrzeby Sieci Badawczej Łukasiewicz- Instytutu Lotnictwa.

 Z myślą o naszych przyszłych projektach i nowych technologiach, które znajdą zastosowanie w lotnictwie, szukamy inżynierów, którzy chcą rozwijać się zawodowo tam, gdzie jakość i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu.

Jeżeli interesujesz się systemami wbudowanymi, pracą na pograniczu programowania i nowoczesnej elektroniki a przede wszystkim podzielasz naszą pasję do najwyższego poziomu jakości, kariera zawodowa w systemach lotniczych jest w zasięgu Twoich możliwości.

Stos technologiczny

PHPC++C#PythonJavaSQLWindows & LinuxEmbedded Systems

Opinie o Sieć Badawcza Łukasiewicz- Instytut Lotnictwa (0)