LUBhunters

LUBhunters

Lublin

Firma

W biznesie nic nie jest tak ważne, jak… ludzie. Dobrze dobrany zespół, to 90% sukcesu firmy. W  LUBhunters, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę – dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne usługi rekrutacyjne, a także inne z zakresu szeroko pojętego miękkiego HR-u.

Stworzenie zgranego i efektywnego zespołu to niełatwe zadanie. Można wręcz powiedzieć, że dziś jest ono jeszcze trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wpływ na to ma wiele czynników, takich jak wejście na rynek pracy młodych pokoleń z niżu demograficznego, które pod względem świadomości i mentalności znacznie różnią się od swoich poprzedników (tzw. millenialsi), czy coraz większa skłonność pracowników do zmiany miejsca zatrudnienia. Dlatego obecnie przeprowadzenie rekrutacji nie sprowadza się jedynie do wyłonienia najodpowiedniejszego kandydata, lecz stanowi cały złożony proces, który wymaga zastosowania zaawansowanych technik, odpowiedniego podejścia do rekrutowanych osób, a także dużej otwartości i elastyczności. Jednocześnie coraz więcej firm zmaga się ze sporą rotacją pracowników, co powoduje konieczność właściwie bezustannego prowadzenia rekrutacji.

Czy masz czasem wrażenie, że realizacja procesu rekrutacyjnego w Twoim przedsiębiorstwie nieco Cię przerasta? A może zwyczajnie brakuje Ci na to czasu? Jeśli tak – nasza działająca na terenie Lublina firma headhunterska, może Cię w tym wyręczyć! Zajmujemy się zarówno headhuntingiem, a także różnego rodzaju działaniami około rekrutacyjnymi, takimi jak na przykład budowanie wizerunku pożądanego pracodawcy. Mamy też bogatą ofertę szkoleń, warsztatów i programów rozwojowych dla firm. Jesteś ciekawy, co dokładnie możemy dla Ciebie zrobić? Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą – i do kontaktu!

Stos technologiczny

rekrutacja

Opinie o LUBhunters (0)