NetWorkS! Sp. z o.o.

NetWorkS! Sp. z o.o.

715

Firma

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych. Można nas opisać jako unikalnego dostawcę rozwiązań telekomunikacyjnych w zakresie sieci dostępowych (RAN) w Polsce, dysponującego jednym z najliczniejszych zespołów ekspertów i specjalistów branżowych, nastawionych na twórczą współpracę oraz realizację ambitnych celów.

Głównymi udziałowcami NetWorkS! są dwaj najwięksi operatorzy telekomunikacyjni w kraju: T-Mobile Polska SA i Orange Polska SA, którzy w 2011 r. podpisali umowę o współwykorzystywaniu swoich radiowych sieci dostępowych. Jednym z głównych celów naszej firmy jest świadczenie obu spółkom usług planowania, budowy i utrzymania sieci, aby zapewniać im optymalną bazę technologiczną do konkurowania na rynku w pełnej zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa informacji oraz poszanowaniu środowiska naturalnego. W tym celu wdrożyliśmy model systemowego zarządzania jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem informacji według międzynarodowych standardów ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001.

W oparciu o bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku telekomunikacyjnego możemy zaoferować klientom wsparcie w znalezieniu odpowiednich technologii i rozwiązań technicznych dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dostarczamy również zaawansowane autorskie systemy i narzędzia tworzone przez wysoce wykwalifikowany zespół złożony z programistów oraz administratorów IT.

Najnowocześniejsze technologie oraz znakomici specjaliści dają gwarancję, że jesteśmy firmą o wyjątkowym potencjale i ogromnych możliwościach rozwoju na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Zatrudniamy 730 wysokiej klasy specjalistów i obecni jesteśmy w całym kraju.

Naszym pracownikom zapewniamy szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia, takie jak:

 • Umowa o pracę
 • Atrakcyjny system premiowy
 • Prywatna opieka medyczna
 • Karta sportowa
 • Ubezpieczenie na życie
 • Możliwość relokacji i pracy w różnych miastach Polski
 • Budowanie ścieżki kariery
 • Dedykowane szkolenia specjalistyczne
 • Wachlarz dodatkowych świadczeń socjalnych
 • Etapy rekrutacji w N!
 • A w dniu urodzin lub imienin naszych pracowników gwarantujemy im dodatkowy dzień wolny od pracy!

Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników w NetWorkS! jest przyznane nam godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Dzięki naszym wartościom tworzymy unikalną i wysokoefektywną kulturę organizacyjną wspierającą realizację celów strategicznych NetWorkS! To one wyznaczają kierunek naszych działań i stanowią fundament naszego sukcesu.

Skuteczne rozwiązania

Tam, gdzie inni widzą tylko trudności, my znajdujemy rozwiązania – dostosowane do potrzeb klienta, gwarantujące wysoką jakość i optymalizację kosztów.

Prostota działania

Szukamy tego, co najprostsze. Nie mnożymy bytów ponad miarę, szanujemy czas klientów i współpracowników, wdrażamy usprawnienia w codziennej pracy.

Jasne zasady

Otwarcie komunikujemy swoje oczekiwania i rozliczamy się z realizacji powierzonych zadań, koncentrując się na faktach, a nie opiniach.

Dotrzymywanie zobowiązań

Odpowiedzialnie podejmujemy zobowiązania – określamy priorytety, etapy projektu i cele cząstkowe. Nie wycofujemy się w obliczu trudności.

Stos technologiczny

Opinie o NetWorkS! Sp. z o.o. (0)