Blue Owl Sp. z o. o.

Blue Owl Sp. z o. o.

2 lokalizacje
15

Firma

Jesteśmy przede wszystkim zgranym zespołem kreatywnych ludzi, którzy wspólnie tworzą firmę Blue Owl eCommerce Software House. Jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w obszarze eCommerce dla klientów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Tworzyliśmy nowoczesne projekty cyfrowe dla takich marek, jak Babyono, Miasto Pozań, Kinderkraft, PSI, Rosenthal oraz wielu innych. Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych z wykorzystaniem platform WooCommerce i PrestaShop, lecz nie stronimy także od wyzwań w postaci rozwiązań dedykowanych.

Pracujemy w biurze w Poznaniu i Lublinie, lecz także zdalnie w modelu hybrydowym. Mając zaplecze w postaci laptopa, nie ogranicza nas geografia, a jedynie wyobraźnia do tworzenia nowych, lepszych i bardziej skutecznych serwisów internetowych. Na pokładzie mamy zarówno fachowych developerów, jak i utalentowanych designerów i strategów. Taki zróżnicowany zespół, pozwala nam na pełną, kompleksową obsługę klienta od pomysłu, przez projekt i wdrożenie, do utrzymania platformy cyfrowej.

Na co dzień pracujemy w systemie zwinnym, najczęściej stosując własną modyfikację popularnych metodyk Kanban i Scrum. Codzienne spotkania otwierające i zamykające dzień pracy, to dla nas podstawa skutecznego i efektywnego działania. Oczywiście oprócz pracy rozwijamy się poprzez szkolenia, a także wspólne pasje i zainteresowania. A poza pracą zdarzają nam się wspólne wypady do pubu, grillowanie, czy też wspólne podróże małe i duże.

Stos technologiczny

PHPPrestaShopWooCommerceJavaScriptHeadlessCMS

Opinie o Blue Owl Sp. z o. o. (0)