Ultimo

Ultimo

Wrocław
500

Firma

Jesteśmy jedną z czołowych firm zarządzających wierzytelnościami w Polsce. W 2014 roku dołączyliśmy do międzynarodowej Grupy B2Holding, wiodącego gracza na rynkach skandynawskich i bałtyckich. Specjalizujemy się w obsłudze zakupionych wierzytelności konsumenckich, szczególnie z sektora finansowego. Przykładamy dużą wagę do standardów działania i jakości obsługi partnerów biznesowych oraz osób zadłużonych, , dlatego przyjęliśmy Zasady Dobrych Praktyk. 

Jako pracodawca dbamy o bezpieczeństwo naszych obecnych i przyszłych pracowników. Od ponad roku we wszystkich obszarach firmy pracujemy w pełni zdalnie i jak pokazały nasze wyniki za 2020  jesteśmy skuteczni. 

Cały czas pracujemy nad nową dopasowana elastycznie do potrzeb naszych pracowników nową formą pracy po pandemii czyli zdalnej lub hybrydowej lub stacjonarnej.

Prowadzimy zdalną  rekrutację i zdalnie zatrudniamy i  również zdalnie wdrażamy do pracy nowe koleżanki i kolegów z Wrocławia i nie tylko.  Mimo nowych warunków pracy z domu a nie w biurze na Szczytnickiej nieprzerwanie  prowadzimy projekty, wdrażamy zmiany, szukamy nowych rozwiązań. technologicznych.  

Obecnym i przyszłym pracownikom zapewniamy opiekę medyczną,  kafeterię, MyBenefit,  działania rozwojowe czy udział w projektach CSR. 

Kilka słów o naszym zespole IT do którego szukamy nowych  koleżanek i kolegów: 

Nasz CIO to menadżer z międzynarodowym doświadczeniem.

IT w ULTIMO tworzą takie zespoły:  Helpdesk, Change Management, Deweloperzy, IT Operational Support, Data Management, Data Warehouse, IT Security, IT Infrastructure.

Stos technologiczny

Java

Opinie o Ultimo (0)