Rainbow Tours S.A.

Rainbow Tours S.A.

3.5 (1 reviews)

Łódź
500

Firma

Firma Rainbow jest jednym z największych biur podróży w Polsce. Zapraszamy adeptów sztuki programowania na fascynujące wycieczki do krainy informatyki. Razem z naszym 40 osobowym zespołem pływaj w kodzie i zwiedzaj clustry.

Zacznij przygodę życia w IT Rainbow!

Poznaj nasze Top Kierunki IT idealne dla Ciebie!

Rejsy Frontend Web Development
Bezkres World Wide Web, błękit CSSa, czy dobra zabawa w HTML a do tego cudowny wypoczynek w wygodnych frameworkach Vue, Angular, Nuxt, ReactJS to coraz popularniejsza metoda poznawania świata IT. Podczas rejsów Frontent nie można zapominać także a takich atrakcjach jak SEO czy E-commerce.

Nasza specjalność - All Inclusive w Mikroserwisopolis
Proponujemy beztroski wypoczynek w krainie Dockera i Golanga. Plażowanie na bazach NoSQL, Continuous Deployment na śniadanie, obiad i kolację. Po prostu rozsiądziesz się wygodnie w chmurze rozkoszując się skalowaniem replik w egzotycznym klimacie tekstowego terminala.

Dla koneserów - Pielgrzymka do San .Neto Sqlo
W programie pielgrzymki wyprawy do miejsc pierwszych komitów Monolitu, udział w uroczystościach deployowania Proda oraz adoracje DBA'a w intencji zpaczowania Bazy. Przewidujemy także czas na własną medytacje .Net Core i C# oraz zakupy w Visual Studio Extension. Zapewniamy opiekę duszpasterską seniora z Zakonu Ojców Dinozaurów.

Dla Aktywnych - Objazd po Imperium Goole Cloud Platform
Rafting po rwących Kubernets Engine czy lot balonem nad BigQuery i Cloud Storage wyzwalają emocje i są okazją do podziwiania piękna IaaS.

Wszystkie nasze wycieczki prowadzone są w komforowym GitLabie gdzie przy wspólnych merge requestach i code review poznajemy lokalną kulturę, obyczaje. Nasi doświadczeni devopsi zapewniają nieograniczony dostęp do logów w Elasticu a długie podróże umilą wykresy w Grafanie i dashboardy w Kibanie.

Stos technologiczny

.NET..NET CoreVueJSAngularJSGoSQLJSTypeScriptPythonAQLNuxtJSVisual StudioVisual CodeBrowserStackKubernetesGitlabElastic StackGrafanaPrometheusDocker

Opinie o Rainbow Tours S.A. (0)