TEAM CONNECT

  • Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

Opis stanowiska

aktywne poszukiwanie kandydatów z wykorzystaniem różnych kanałów rekrutacji
samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych end to end
telefoniczna i mailowa komunikacja z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacyjnego
udział w spotkaniach rekrutacyjnych z kandydatami
publikacja ogłoszeń
współpraca z zespołem Rekrutacji i Sprzedaży
raportowanie wyników pracy
ścisła współpraca z osobami technicznymi i decyzyjnymi (zbieranie
zapotrzebowania rekrutacyjnego, ustalanie terminów rozmów technicznych)
dbanie o pozytywne candidate experience
współpraca z klientami

Wynagrodzenie dla pracownika: 4000 - 7000PLN(brutto)

Forma zatrudnienia: B2B only (PODANE KWOTY WYNAGRODZENIA SĄ KWOTAMI NETTO NA FAKTURZE VAT)

Benefity:Bogaty pakiet benefitów: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie i inne

Wymagania

minimum 2 letnie doświadczenie w rekrutacji IT
doświadczenie w Direct Search, Boolean Search, cold calling
doświadczenie w rekrutacji przez social media (Linkedin, Facebook, etc.)
umiejętność tworzenia ogłoszeń o pracę
bardzo dobra organizacja pracy
komunikatywność
znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B2)
Mile widziane:

Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów

Korzyści
Możliwość 100% pracy zdalnej, Nowoczesne biuro (blisko stacji metra Wilanowska), Możliwość rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i awansów, Możliwość pogłębiania wiedzy o branży IT

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy