Ringier Axel Springer Tech

  • https://tech.ringieraxelspringer.com/
  • HR: Tak
  • Liczba pracowników: 300+
  • Kapitał: mieszany
  • Aleje 29 Listopada, Kraków
  • ul.Domaniewska 52, Warszawa
  • ul. Curie-Skłodowskiej 12, Wrocław

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

W Ringier Axel Springer Tech kształtujemy rzeczywistość i przyszłość mediów. Jesteśmy hubem technologicznym międzynarodowej grupy medialnej Ringier Axel Springer Polska i specjalizujemy się w technologiach dla nowych mediów. Rozwijamy systemy i serwisy, z których regularnie korzysta 40 milionów osób w Polsce i poza nią: Onet, Business Insider Polska, Sympatia, Newsweek to już wizytówki polskiego internetu i jesteśmy dumni, że mamy je w swoim portfolio. Ale to nie wszystko – nasi specjaliści pracują też przy serwisach takich jak NOIZZ.skblic.rs czy blikk.hu

Z czym się mierzymy? Gigabajty ruchu na sekundę, miliony użytkowników, miliardy requestów, kilka niezależnych portali i ich redakcji, kilkadziesiąt źródeł automatycznie pozyskiwanego contentu, platformy wideo i eCommerce, a do tego UX, Frontend, Mobile, Big Data i nowoczesne środowisko rozproszone.

Jest nas ponad 300 w trzech miastach – Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, a obecnie pracujemy również zdalnie.
W 40 zespołach pracują specjaliści z bardzo różnych dziedzin, w tym administratorzy systemów, programiści, product managerowie, projektanci UX, architekci systemów, testerzy oprogramowania, kierownicy projektów i wielu innych.
W Ringier Axel SpringerTech codziennie przekraczamy granice, bo wiemy, że to właśnie tu dzieje się prawdziwa magia. Mamy odwagę, aby robić rzeczy pionierskie. Wiemy,  że tworzymy rozwiązania, które każdego dnia mają wpływ na sposób, w jaki ludzie korzystają z internetu. Brzmi ciekawie? Dołącz do nas!

The future of media is written in code.

Rekrutujemy

Nasze artykuły
Ringier Axel Springer Tech 10.10.2018
Rafał Pawlicki Senior Developer / 18.07.2018
Małgorzata Kuś PR & Communications Manager / 08.06.2018
Nasze oferty pracy
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy