Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o.

Rzeszów
180

Firma

Pracuje z nami już ponad 180 osób, które pasjonują się tym co robią i są specjalistami w swoich dziedzinach. Wśród nich są zarówno kreatywni marketingowcy, jak i precyzyjni programiści. Dzięki nim firma realizuje zarówno proste kreatywne projekty internetowe, jak i zaawansowane platformy informatyczne wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Od początku działalności w 1999 roku pracowaliśmy łącznie dla ponad tysiąca firm i instytucji publicznych. Wśród nich jest liczna grupa klientów, których obsługujemy nieprzerwanie od ponad 10 lat.

Posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner. Najwyższy, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft, uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz jakość świadczonych usług. Wzięliśmy udział w prestiżowym programie Google Partners Rising Star, do którego zakwalifikowało się tylko 30 najszybciej rozwijających się agencji e-marketingowych w Polsce.

Projekty, które stworzyliśmy otrzymały liczne nagrody m.in. Webstar w kategorii „Dom i Ogród” dla BRW za platformę e-commerce, czy dwa Webstary w kategorii "Administracja publiczna" za portal stat.gov.pl zaprojektowany dla GUS. Według najnowszego rankingu Money.pl stworzona przez Ideo platforma e-commerce dla Iparts.pl to najlepszy sklep internetowy w kategorii sklepów specjalistycznych w branży motoryzacyjnej. Zaprojektowany przez nas portal informacyjny dla KRRiT został uznany za najlepszy w kategorii serwisów podmiotów publicznych powyżej 100 podstron, w prestiżowym konkursie „Strona Internetowa bez Barier”.

Poza Polską aktywnie działamy także w Austrii, Kanadzie, Niemczech, Norwegii i Szwecji.

Stos technologiczny

PHP.NETiOSAndroidC#Objective-CSwiftWindows PhoneSharePointWordPressMagentoJoomla!DrupalTypo3

Opinie o Ideo Sp. z o.o. (0)