Moorgate

Moorgate

Warszawa

Firma

Moorgate to firma rekrutacyjna obecna na rynku od 2012 roku specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska IT. Moorgate powstało na bazie wcześniejszych doświadczeń na polskim jak i brytyjskim rynku rekrutacyjnym.  Nasza marka, to przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych Konsultantów.

Biuro Moorgate mieści się w jednym z nowoczesnych biurowców w centrum Warszawy, natomiast procesy rekrutacyjne dla naszych Klientów realizujemy na terenie całej Polski oraz w innych krajach europejskich.

Rodzaj prowadzonych rekrutacji

Zajmujemy się prowadzeniem w przeważającej części rekrutacji stałych w obszarze stanowisk związanych z sektorem IT, jak również wspieramy naszych Klientów w działaniach związanych z zapewnieniem zasobów typowo dedykowanych do realizacji projektów na zasadzie kontraktów terminowych.

W trakcie naszej działalności z sukcesem przeprowadziliśmy szereg rekrutacji na stanowiska w obszarze Software Development, Infrastruktury i Sprzedaży, ale również mamy okazję do współpracy z naszymi Klientami przy rekrutacjach na stanowiska operacyjne i wyższe menadżerskie.

Nasi Klienci

Prowadzimy rekrutacje dla firm o różnej skali wielkości oraz umiędzynarodowienia tych firm, jak również zróżnicowanych pod kontem działalności. Z jednej strony są to firmy IT m. in. dostarczające produkty na rynek, tworzące projekty na potrzeby Klientów zewnętrznych czy specjalizujących się w obszarze integracji jak również wewnętrzne działy IT firm, których główny profil biznesowy jest spoza obszaru IT. Nasi konsultanci z sukcesem prowadzili rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, handlowe oraz managerskie dla czołowych międzynarodowych firm IT, softwarehouse’ów, centrum usług wspólnych, firm internetowych oraz dla wewnętrznych działów IT w firmach z sektora finansowego, FMCG, budowlanego i nieruchomości.

Rekrutacje, które prowadzimy dotyczą przede wszystkim rekrutacji na stanowiska stałe, ale także wspieramy naszych Klientów w realizacji ich potrzeb pod konkretny projekt, pozostawiając jednak kwestie umowy i współpracy bezpośrednio pomiędzy naszym Klientem, a rekomendowanych przez nas Kandydatem.

Stos technologiczny

Java 8+SpringSpring-BootHibernateOracle DBMavenGitSOAP/RESTmicroservices

Opinie o Moorgate (0)

Benefity

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne