Mindhive

Mindhive

Warszawa
10-20

Firma

Programujesz dla frajdy tworzenia? Czerpiesz satysfakcję z pogłębiania wiedzy i doskonalenia umiejętności? Nasz zespół może czekać właśnie na Ciebie. Dzielimy się wiedzą i wspomagamy nawzajem swój rozwój. Tworzymy własne produkty i dostosowujemy je do potrzeb zmieniającego się rynku.

Nasz zespół specjalizuje się w tworzeniu wydajnych, skalowalnych i bezpiecznych systemów transakcyjnych. Każdy z nas swoją przygodę z programowaniem czy designem zaczynał od fascynacji, która z czasem przerodziła się w pasję. Lubimy być na bieżąco, dlatego korzystamy z najnowszych zabawek, których dostarcza Python 3.8 i PostgreSQL 11. Uwielbiamy też VueJS i możliwości jakie daje nowoczesny stack przeglądarkowy. Często korzystamy z potęgi Open Source, opierając nasze rozwiązania na sprawdzonych i wspieranych przez społeczność narzędziach, dodając do nich własną, unikalną wartość.

Każdy członek ekipy jest zachęcany do poznawania technologii i narzędzi używanych przez resztę teamu. Chciałbyś rozszerzyć swój wachlarz umiejętności i poznać nieco lepiej VueJS czy nowinki ze świata CSS? To fantastycznie, wymiana wiedzy to integralna część kultury w Mindhive.

Nasz hub techniczny znajduje się na warszawskim Mokotowie i tam przez większość czasu planujemy, projektujemy i kodzimy. Wiemy też, że każdy maniak technologii stosuje inny styl pracy, który pomaga mu osiągnąć optymalną wydajność. I to jest w porządku - wierzymy, że umożliwia to zgranym zespołom osiąganie wielkich rzeczy. Podstawa to szczerość, skuteczna komunikacja, wzajemna pomoc i współpraca - to na nich opieramy naszą pracę i codzienne relacje, co daje rezultat w postaci oprogramowania wysokiej jakości.

A, i siorbiemy yerba mate. Dużo yerba mate.

Opinie o Mindhive (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

Vue.jsPythonPostgreSQLJavascriptDjangoFlaskGit