Semantive

4.5 (1 reviews)

Warszawa
45+

Firma

Jesteśmy Semantive, firmą konsultingową świadczącą usługi informatyczne z zakresu Big Data & Data Science. Współpracujemy z firmami z Fortune 500, czyli największymi światowymi markami, rozwiązujące realne problemy, pomagając im ze strategią Big Data, budowaniem platform analitycznych oraz wykorzystywaniem Data Science do zdobywania przewagi rynkowej, wiedzy z ich danych oraz bycia “data-informed”.

Aktualnie podejmujemy wzmożone działania mające na celu pozyskanie projektów również na rodzimym ryku. Pracujemy w metodologii Agile (Scrum) w oparciu o najnowsze technologie. 

Firmę tworzy zespół młodych ludzi. Atmosfera jest wesoła i koleżeńska, struktura płaska. Współpracujemy i komunikujemy się w transparentny sposób. Zapewniamy liczne benefity, integracje, jesteśmy otwarci na inicjatywę zespołu.

Biuro mieści się w świetnej lokalizacji w okolicy metra Centrum. Proponujemy elastyczny czas pracy, który łatwo można pogdzić z innym obowiązkami. 

Opinie o Semantive (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

PythonJavaScalaAWSDockerScrumElasticSearchHadoopSparkNoSQLGoogle CloudKubernetesMicroservices architectureTerraformCloud FormationLinuxGitCI/CDIaCPhoenix ServersTwelve-Factor Appstateless appblue-green deploymentcanary releaseAnsibleAngularJSJavaScriptTypeScriptREST API design