Eyzee S.A.

Eyzee S.A.

Warszawa
40+

Firma

Jesteśmy firmą łączącą usługi Software House i Konsultingu, tworzącą oprogramowanie na zamówienie Klientów na terenie Polski. Specjalizujemy się w budowie i utrzymaniu systemów dla banków i instutucji finansowych, firm telekomunikacyjnych oraz administracji publicznej. Większość projektów realizujemy w siedzibach naszych Klientów.

Nasz zespół składa się z ponad 40 specjalistów, głównie programistów, analityków i konsultantów oraz project managerów. Naszym celem jest pełne zrozumienie środowiska biznesowego i potrzeb Klienta, aby dostosować rozwiązania do jego indywidualnych wymagań. Kierujemy się ścisłą współpracą z Klientem, przez cały czas trwania projektu i szerokim spojrzeniem podczas analizy jego potrzeb. 

Eyzee założyli doświadczeni ludzie, którzy przez lata budowali swoje know-how realizując złożone projekty informatyczne, w oparciu o partnerskie relacje biznesowe. W ciągu 2 lat zbudowali zespół składający się z doświadczonych konsultantów. 

W Eyzee dodatkowo rozwijajmy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają naszą pracę, ale też pozwalają zdobyć ciekawe doświadczenie. Jesteśmy partnerem Atlassian, EasyVista, HURO i Tempo Partners. 

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom wyspecjalizowanych autonomicznych zespołów, które skupiają w sobie niezbędne kompetencje do sprawnego realizowania projektów. 

Eyzee to:

- transparentna komunikacja z współpracownikami

- wysoka jakość systemów jakie tworzymy

- możliwość wpływania na rozwój organizacji 

- dostęp do wiedzy i doświadczeń innych

- mocny kompetencyjnie zespół 

- praca z narzędziami JIRA, Confluence, BitBucket 

- spotkania Talk&Beer 

Chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy do kontaktu. 


Sprawdź nasz plugin do Jiry, znajdziesz go na marketplace Atlassian pod nazwą eZee Worklog. 

Stos technologiczny

java.netspringhibernateRESTSOAP

Opinie o Eyzee S.A. (0)