Eyzee S.A.

  • http://www.eyzee.com
  • HR: Tak
  • Liczba pracowników: 40+
  • Kapitał: polski
  • al. Jana Pawła II 22, Warszawa

Umiejętności techniczne cenione u nas

O nas

Jesteśmy firmą łączącą usługi Software House i Konsultingu, tworzącą oprogramowanie na zamówienie Klientów na terenie Polski. Specjalizujemy się w budowie i utrzymaniu systemów dla banków i instutucji finansowych, firm telekomunikacyjnych oraz administracji publicznej. Większość projektów realizujemy w siedzibach naszych Klientów.

Nasz zespół składa się z ponad 40 specjalistów, głównie programistów, analityków i konsultantów oraz project managerów. Naszym celem jest pełne zrozumienie środowiska biznesowego i potrzeb Klienta, aby dostosować rozwiązania do jego indywidualnych wymagań. Kierujemy się ścisłą współpracą z Klientem, przez cały czas trwania projektu i szerokim spojrzeniem podczas analizy jego potrzeb. 

Eyzee założyli doświadczeni ludzie, którzy przez lata budowali swoje know-how realizując złożone projekty informatyczne, w oparciu o partnerskie relacje biznesowe. W ciągu 2 lat zbudowali zespół składający się z doświadczonych konsultantów. 

W Eyzee dodatkowo rozwijajmy własne aplikacje i plugin’y, które nie tylko usprawniają naszą pracę, ale też pozwalają zdobyć ciekawe doświadczenie. Jesteśmy partnerem Atlassian, EasyVista, HURO i Tempo Partners. 

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom wyspecjalizowanych autonomicznych zespołów, które skupiają w sobie niezbędne kompetencje do sprawnego realizowania projektów. 

Eyzee to:

- transparentna komunikacja z współpracownikami

- wysoka jakość systemów jakie tworzymy

- możliwość wpływania na rozwój organizacji 

- dostęp do wiedzy i doświadczeń innych

- mocny kompetencyjnie zespół 

- praca z narzędziami JIRA, Confluence, BitBucket 

- spotkania Talk&Beer 

Chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy do kontaktu. 


Sprawdź nasz plugin do Jiry, znajdziesz go na marketplace Atlassian pod nazwą eZee Worklog. 

Rekrutujemy

Brak ofert
Oferty pracy od innych pracodawców
Zobacz też inne firmy