Programista PHP

3.5k - 5.5k pln brutto / mies. (UoP)

eStoreMedia sp. z o.o.
Junior
3 500 - 5 500
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
al. KEN 18/2, Warszawa
Praca zdalna
10%
Płatny urlop
20/26

Twoje zadania

Osoby, które dołączą do Zespołu w tej roli będą przede wszystkim utrzymywać istniejące oraz budować nowe roboty sieciowe (parsery).

Opis projektu

DO JAKIEGO PROJEKTU SZUKAMY SPECJALISTÓW?

  • Mamy własny produkt eStoreCheck
  • Roboty sieciowe (parsery) są budowane w autorskim frameworku gdzie przeplatają się technologie JavaScriptu oraz PHP

Kogo szukamy?

KOGO SZUKAMY?

Junior Programistek/ów z doświadczeniem w PHP przy budowie robotów sieciowych (crawler, parser)

Nasz wymarzony Kandydat/ka będzie:

  • Mieć co najmniej rok doświadczenia komercyjnego
  • Znać podstawowe zagadnienia PHP, JavaScript
  • Dobrze znać selektory (DOM HTML)
  • Swobodnie posługiwać się simplehtmldom
  • Dobrze poruszać się w środowisku Linux/Apache/PHP/MYSQL/Python
  • Znać zasady działania ajax
  • Swobodnie czytać dane w JSON
  • Znać narzędzia programistyczne przeglądarki
  • Sprawnie komunikować się w języku angielskim (min. poziom B2 - angielski to nasz organizacyjny język) oraz języku polskim
  • Idealny współpracownik będzie miał kompetencje analityczne, logicznego myślenia i strukturyzowania, nastawiony na pracę zespołową, ciągłe poszukiwanie usprawnień i rozwiązywania problemów
  • Cenimy osoby, które stale chcą się uczyć i rozwijać

Umiejętności
ajax
JSON
PHP
JavaScript

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
Slack, JIRA, Confluence
Skład zespołu projektowego
12
Programiści
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Krok 1 Analiza otrzymanych aplikacji (CV) – na tym etapie wyselekcjonujemy najbliższe poszukiwanym cechom CV i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Krok 2 Test logiczny (umiejętności analitycznych) – w formie zdalnej
Krok 3 Rozmowa rekrutacyjna z HR (videocall)
Krok 4 Rozmowa rekrutacyjna z Team Leaderem i/lub Managerem działu Technology eStoreCheck (videocall)
Krok 5 Informacja zwrotna i oferta dla jednego z Kandydatów (videocall, mail, telefon)

Warszawa 100+
Technologie i umiejętności
  • MySQL
  • node.js
  • ElasticSearch