.NET Developer

Bank Gospodarstwa Krajowego
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Implementacja systemów w technologii .NET
  • Przygotowywanie niskopoziomowych projektów implementacyjnych na podstawie specyfikacji analitycznej
  • Przygotowanie i realizacja testów jednostkowych
  • Dokumentowanie kodu
  • Udział we wdrożeniach i stabilizacji rozwiązań

Kogo szukamy?

Oczekiwania:

  • Minimum 6 letnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne
  • Znajomość technologii Microsoft .NET Framework/.NET Core, ASP.NET - WebAPI, MVC, Entity Framework
  • Znajomość: C#, SQL/T-SQL
  • Doświadczenie w pracy w projektach systemów rozproszonych
  • Doświadczenie w pracy w projektach prowadzonych zwinnie
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad SOLID
  • Znajomość procesów i narzędzi CI/CD
  • Mile widziana znajomość JavaScript (TS, Angular), HTML, CSS

Umiejętności
.NET lub .NET Core
ASP.NET
Entity Framework
C#
SQL lub T-SQL

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 1800
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • Java