SharePoint Developer

FIS-SST Sp. z o.o.
Rekrutacja online
B2B
Gliwice Zdalnie
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Oto Twoje zadania:

  • projektowanie oraz implementacja rozwiązań opartych na technologii  SharePoint2013/2016/Online
  • analizowanie potrzeb biznesowych w zakresie aplikacji MS SharePoint
  • identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów
  • międzynarodowe projekty

Nasza oferta:

BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenie grupowe, prywatna  opieka medyczna, ponad 18 lat obecności na rynku IT

KOMFORTOWE WARUNKI PRACY: nowoczesne biuro, wyposażona kuchnia, pyszna kawa i  herbata:), codzienne dostawy owoców i bakalii, taras gdzie można pracować w upalne dni i przede wszystkim przyjazna atmosfera pracy!

AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, grupy sportowe, wspólne bieganie

ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (100%)

ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki języków obcych

Nie jesteś pewien czy spełniasz nasze oczekiwania – aplikuj! Zawsze dajemy feedback!

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań opartych o MS  SharePoint/SharePoint Online
  • znajomość platform SharePoint 2013/2016/2019 lub SharePoint Online
  • umiejętność i doświadczenie w budowaniu portali intranetowych w oparciu o  SharePoint
  • znajomość MS SQL, VisualStudio
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Ucieszymy się, jeżeli znasz:

  • rozwiązania chmurowe (Azure, AWS)
  • narzędzia Powershell

Umiejętności
SharePoint
MS SQL
Visual Studio

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Gliwice, Opole 80
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SAP
  • Microsoft