Architekt Systemów IT

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Konstruktorska, Warszawa

Twoje zadania

Poszukujemy Architektów do dużego projektu transformacyjnego w branży telekomunikacyjnej. Jeśli chcesz pracować przy projekcie dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych zarządzanym zwinnie oraz wykorzystywać na co dzień nowoczesne technologie, zapoznaj się ze szczegółami oferty i zaaplikuj!

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • Przenoszeniem potrzeb biznesowych na wymagania do systemów IT
  • Wsparciem architektonicznym w rozwiązywaniu problemów projektowych
  • Projektowaniem rozwiązań wraz z dokumentacją na poziomie Enterprise Architect oraz dokumentów projektowych
  • Określaniem zakresu zmian w systemach IT na podstawie produktów analizy biznesowej
  • Modelowaniem procesów biznesowych
  • Weryfikacją produktów analiz systemowych w odniesieniu do koncepcji architektonicznej
  • Współpracą z Kierownikiem Projektu, Biznesem, przedstawicielami poszczególnych domen systemowych etc.
  • Elementami analizy biznesowej

Kompletujemy zespół Architektów do nowego projektu dla Klienta z sektora telekomunikacji. Cały stos technologiczny można zobaczyć pod linkiem:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Architekta Systemów
  • Doświadczenie w obszarze tworzenia architektury rozwiązań
  • Doświadczenie w ustaleniach ze stroną biznesową
  • Umiejętność projektowania architektury systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów
  • Podejście analityczne do rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie oraz znajomość Enterprise Architect, UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, rzetelność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

Znajomość branży telekomunikacyjnej

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
40%
Wsparcie klienta
20%
Spotkania
20%
Dokumentacja
20%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice 2400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#