Zespół Jakdojade to 32 całkowicie różne osoby :) 6 z nich pracuje na backendzie. Tu, w Jakdojade mamy realny wpływ na to jak wygląda nasza aplikacja i jak ją tworzymy.

  • nowy kod piszemy w Kotlinie, ok. 85% systemu jest już przepisana, staramy się pisać dzieląc kod na moduły i kładąc nacisk na architekturę kodu i TDD, oraz w części płatniczej DDD
  • bardzo ważna jest dla nas wysoka dostępność i jakość usługi dla końcowego użytkownika
  • pracujemy w microservices (na serwerach dedykowanych), CI/CD, monitoring/APM (datadog)
  • stosujemy code review i testy
  • wykorzystujemy aktualne technologie i najnowsze rozwiązania
  • pracujemy w 2 tygodniowych sprintach
  • wykorzystujemy techniki zwinne
  • dbamy o jakość i transparentność
  • jesteśmy blisko użytkowników i produktu​
  • wymieniamy się doświadczeniami
  • ufamy sobie nawzajem
  • myślimy o przyszłości
  • wykonujemy zadania kiedy chcemy i skąd chcemy
  • mamy przestrzeń do kreatywności i samodzielności

Bardzo dobrze
Java/KotlinPL/SQLSpring Boot
Początkujący
KotlinDDDTDD

  • dostarczanie na produkcję zmian w systemie, z którego korzystają miliony użytkowników
  • ciągłe poszerzanie wiedzy w ramach dni R&D oraz współfinansowania szkoleń i rozwoju
  • wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań usprawniających działania aplikacji Jakdojade
  • dbałość o jakość, utrzymanie i rozwój bieżących projektów w aplikacji:

                - bilety (modularny system tworzony z wykorzystaniem technik DDD)

                - planowanie podróży (algorytmy wyszukiwania najkrótszej ścieżki)

                - real- time (event broadcasting z naciskiem na niskie opóźnienia)

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Kursy językowe
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki

Udogodnienia w biurze

  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

City-nav

32

Ponad dekadę temu Jakdojade było trzyosobowym start-up’em. Dzisiaj nad rozwojem systemu pracują w Poznaniu (i zdalnie) już 32 osoby, które każdego dnia dbają o to,  by nikt nie został z pytaniem: "Jak dojadę? " bez odpowiedzi ;)   Od 2016 roku wspiera nas grupa RASP, która pod swoimi skrzydłami na również takie marki jak: Onet czy Newsweek.  Mimo ciągłego rozwoju zachowaliśmy swój start-up’owy klimat. Jesteśmy otwarci na zmiany, a decyzje lubimy popierać konkretnymi danymi.  :)

Na co dzień tworzymy Jakdojadę w wersji: Web, Android oraz iOS, oczywiście we wsparciu niezastąpionego Back-endu.  Nasza aplikacja to wygodny planer podróży, w którym można kupować bilety oraz wyszukać połączenia z uwzględnieniem rzeczywistego położenia pojazdów. Popularność i zasięg Jakdojade stale rośnie i dziś to już ponad 4 mln aktywnych użytkowników w 40 miastach Polski!