Dział Rozwoju i Utrzymania Systemów Własnych odpowiedzialny jest za rozwijanie aplikacji służących do wspierania pracowników w działalności biznesowej. Aplikacje które przygotowujemy mają szerokie spektrum zastosowań, od prostych CRUD’ów poprzez interfejsy komunikacyjne z naszymi dostawcami, skończywszy na robotach badających dane na stronach internetowych.

W skład typowych zadań Działu wchodzą zlecenia dotyczące systemów zarządzania informacją, aplikacje przetwarzające zaawansowaną logikę biznesową lub przetwarzające dokumenty.

W ramach pracy w Dziale na stanowisku DevOps Engineer będziesz brał udział w transformacji cyfrowej EOS Poland, której częściami składowymi jest digitalizacja oraz
robotyzacja procesów biznesowych. Twoja praca będzie stanowiła kluczowy element w tej przemianie. Do Twoich zadań będzie należało wdrażanie przygotowanych przez zespół rozwiązań, utrzymanie ich jak również rozwój narzędzi, które będą ułatwiały działalność biznesową pracownikom EOS Poland.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach zewnętrznych oraz wewnętrznych
  • Mentoring
  • Nowoczesny stack technologiczny
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport,
  • grupowego ubezpieczenia na życie)
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Spotkania integracyjne
  • Hybrydowy model pracy - praca zdalna 100% w okresie pandemii. Po tym czasie co 2
  • tygodnie przez 1-2 dni stacjonarnie w biurze w Lublinie (w ramach delegacji służbowej).

Dobrze
LinuxBash/Python

Twój zakres obowiązków

  • 60% Utrzymanie oraz rozwój istniejącej infrastruktury (BaU),
  • 20% Wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących funkcjonowanie infrastruktury IT,
  • 10% Spotkania oraz konsultacje,
  • 10% Szkolenia.
  • Wdrażanie przygotowanych przez zespół rozwiązań na serwerach Linux
  • Utrzymywanie aktualnie działających rozwiązań
  • Praca w metodyce Agile (SCRUM)
  • Tworzenie dokumentacji przygotowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności pracy w systemie operacyjnym Linux
  • Doświadczenia komercyjnego w pracy z RDBS oraz znajomości języka SQL,
  • Znajomości języka skryptowego przydatnego do automatyzacji (np. Bash lub Python),
  • Umiejętności pracy w środowisku skonteneryzowanym (Docker),
  • Znajomości narzędzi do automatyzacji procesu CI/CD (Jenkins),
  • Umiejętności czytania / poruszania się w kodzie źródłowym aplikacji,
  • Znajomości GIT oraz komercyjnego doświadczenia z Git Flow,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Akcje

Udogodnienia w biurze

  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne

EOS Poland Sp. z o.o.

500

Czym się zajmujemy? Co nas motywuje? Dla jakiego celu, każdego dnia pracuje ponad 7500 pracowników na całym świecie? Odpowiedź jest prosta: uczynić świat finansów lepszym. To nasz cel, nasz duch korporacyjny, nasza misja. To część naszego DNA i siła EOS.