Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów branży na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw. Tworzymy m.in. systemy klasy ERP i SFA. Zatrudniamy obecnie ponad 1000 pracowników i ciągle się rozwijamy. Z tego powodu poszukujemy obecnie DevOps Engineer’a do zespołu który, zarządza, wspiera i utrzymuje wewnętrzną platformę ABS Connector, wdraża nowe technologie, które usprawniają pracę naszego Data Center, używa nowoczesnych narzędzi do automatyzacji zarządzania infrastrukturą np. systemu Ansible a także utrzymuje i rozwija środowisko informatyczne Asseco BS przy użyciu najnowszych technologii m.in. Kubernetes.

Bardzo dobrze
KubernetesJVMTomcatAnsible
Początkujący
TCP/IP

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie, utrzymanie i wsparcie działającej w dużej skali platformy wymiany komunikatów biznesowych ABS Connector
  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych technologii usprawniających pracę zarządzanego systemu
  • Zaangażowanie w procesy migracji do nowych technologii, planowania architektury, pojemności i wydajności platformy
  • Prace wdrożeniowe i utrzymaniowe w zakresie rozwiązań systemowych z wykorzystaniem najnowszych technologii (konteneryzacja, Kubernetes, podejście GitOps)
  • Zarządzanie i budowanie ciągłości integracji/wdrażania (CI/CD)

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu systemami z rodziny Linux w środowiskach klasy enterprise
  • Doświadczenie w pracy z systemami w obszarze automatyzacji konfiguracji (np. Ansible)
  • Biegłość w pracy z aplikacjami kontenerowymi w orkiestratorze Kubernetes
  • Doświadczenie w utrzymaniu serwerów aplikacyjnych stosu Java (JVM, Tomcat)
  • Podstawowa wiedza z zakresu problematyki sieci TCP/IP w systemach Linux Firewall

Mile widziane:

  • Znajomość Bash, Python, Golang

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Imprezy integracyjne

Jesteśmy ogólnopolską, nowoczesną i stabilną firmą IT, notowaną na giełdzie papierów wartościowych.

Zatrudniany ponad 1 000 pracowników w 18 lokalizacjach w Polsce i wdrażamy nasze systemy w 50 krajach świata. Pracujemy dla wielu liderów rynku, w tym największych międzynarodowych korporacji.