Dołącz do zespołu dla międzynarodowego klienta z branży bankowej, który pracuje nad aplikacją do zarządzania klientami.

Bardzo dobrze
Java
Dobrze
SpringAngular

Zadania:

  • Realizacja zadań developerskich w oparciu o technologie: Angular 13, TypeScript, HTML, CSS, Sass, REST
  • Stała współpraca z członkami zespołu
  • Aktywny udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum trzyletniego doświadczenia komercyjnego w programowaniu w JavaScript/TypeScript
  • Bardzo dobrej znajomości frameworka Angular
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Pasji programowania

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Książki

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Rozmowa telefoniczna z HR
Spotkanie techniczne
Decyzja

Clurgo

90+

Clurgo to zespół doświadczonych programistów, project managerów, analityków i projektantów UX/UI. Razem tworzymy oprogramowanie, które przynosi wymierne korzyści biznesowe firmom na całym świecie.