Jesteśmy Knowit i w oparciu o skandynawską kulturę organizacyjną, zbudowaną na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności, razem tworzymy przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Swoimi softwarehouse’owymi mocami wspieramy naszych klientów w zrównoważonej transformacji cyfrowej. Łącznie zatrudniamy prawie 4000 ekspertów w całej Europie.

Opis projektów wraz z najważniejszymi zadaniami:

Tworzymy kilkunastoosobowy zespół zgranych developerów, pracujących w obszarze rozwiązań mobilnych. Tworzymy aplikacje mobilne dla klientów ze Skandynawii, Niemiec i Polski. Piszemy aplikacje natywne w Swift i Objective-C, pracujemy w SCRUMie. W zależności od zapotrzebowania, pracujemy w grupach 2-6-osobowych, choć zdarzają się też ‘one-man-armies’.

Bardzo dobrze
iOSSwift

Obecnie prowadzimy rekrutację do poniższych projektów:

Projekt A – firma petrochemiczna; przepisanie starej aplikacji na nowy backend i napisanie drugiej, nowej, od podstaw (wynajem aut, wyszukiwanie stacji paliwowych i myjni samochodowych, dokonywanie płatności, monitorowanie aktualnych promocji).

Projekt B – obszar zarządzania nieruchomościami; przepisanie starej aplikacji na nowy backend i dodawanie nowych funkcjonalności (portal ogłoszeniowy).

Kwalifikacje niezbędne:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pisaniu natywnych aplikacji iOS, poparte zrealizowanymi projektami.
  • Ugruntowana znajomość iOS SDK oraz Swift.
  • Umiejętność zaopiekowania się pełnym procesem wytwórczym aplikacji, tj. zebrania niezbędnych wymagań, zaprojektowania architektury aplikacji od zera, implementacji, konfiguracji CI oraz CD, dostarczenia wiedzy do zespołu QA i umieszczenia aplikacji w sklepie AppStore.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację z klientem (min. B2).
  • Zainteresowanie nowinkami ze świata iOS development.
  • Dążenie do ciągłej poprawy jakości kodu, zarówno nowego jak i już napisanego
  • Umiejętność porozumienia się z nietechnicznym klientem, by w pełni zrozumieć jego potrzeby.
    i zaproponować optymalne rozwiązanie.
  • Chęć do dzielenia się wiedzą z zespołem.
  • Proaktywność.
  • Biegłość mówienia w języku polskim.

Mile widziane:

  • Znajomość Objective-C.
  • Otwartość na inne technologie mobilne: Android SDK, Kotlin Multiplatform, Flutter.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Parking dla samochodów

Knowit Poland Sp. z o.o.

Warszawa
250- 300

Knowit to międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Szwecji, zatrudniająca ponad 1000 osób. W Polsce pracuje około 300 inżynierów znajdujących się w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy. Działamy w oparciu o zwinne metody zarządzania projektami, dzięki czemu dostarczamy usługi profesjonalnie i zawsze na czas.