Inżynier oprogramowania C#

TELDAT
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Bydgoszcz

Opis projektu

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób z doświadczeniem programistycznym (absolwentów lub słuchaczy ostatniego roku studiów informatycznych) do pracy nad zaawansowanymi projektami informatycznymi realizowanymi głównie na potrzeby armii.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy (od 7:00-9:00 do 15:00-17:00);
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności oraz premie motywacyjne;
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz poznawanie nowych technologii;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze;
  • możliwość pracy nad międzynarodowymi projektami.

Kogo szukamy?

Od kandydata oczekujemy:

  • podstawowej lub dobrej znajomości:

  1. .NET Framework (2.0-4.5) oraz języka programowania C#,
  2. technik programowania obiektowego;

  • umiejętności;

  1. stosowania wzorców projektowych,
  2. analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów;

  • samodzielności, odpowiedzialności, kreatywności, ciekawości świata i poznawania nowych technologii oraz chęci rozwoju;
  • opanowanej umiejętności uczenia się;
  • otwartości na ludzi, w tym łatwości nawiązywania kontaktów;
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość metodyk adaptacyjnych (np.: XP, TDD, SCRUM);
  • doświadczenie w:

  1. programowaniu zespołowym z wykorzystaniem systemów kontroli wersji (git, svn) oraz narzędzi organizujących współpracę (np. Redmine),
  2. projektowaniu i tworzeniu interfejsu użytkownika (WinForms, WPF, MVVM, PRISM),
  3. pracy z relacyjnymi bazami danych (T-SQL, narzędzia O/R Mapping, np. NHibernate),
  4. pracy z serwisami komunikacyjnymi (Microsoft WCF, .Net Remoting, WebServices);

  • znajomość narzędzi wspomagających proces wytwórczy (Visual Studio, MsBuild, CruiseControl.Net, NuGet);
  • umiejętność tworzenia:

  1. testów jednostkowych (NUnit, XUnit, Moq),
  2. produktów na podstawie analizy dokumentacji,
  3. dokumentacji projektowej oraz instrukcji użytkownika;

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych na architekturze SOA.

Umiejętności
C#
.NET