Programista PHP

mikroBIT
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Lublin

Opis projektu

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie aplikacji internetowych,
  • rozwijanie i utrzymanie obecnych systemów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanych projektów,
  • pisanie efektywnego i dobrze zaprojektowanego kodu zgodnego ze standardami.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • pracę przy ciekawych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na etat,
  • dobrą atmosferę pracy.

Kogo szukamy?

  •  min. 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość obiektowego języka PHP,
  • umiejętność pracy z bazami danych MySQL,
  • znajomość HTML i CSS, JS
  • doświadczenie w pracy zespołowej z wykorzystaniem systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego pozwalające na swobodne czytanie dokumentacji,

Umiejętności
PHP
MySQL
Git
HTML
CSS
JavaScript