Tester aplikacji

Z Management
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Opole

Szukasz możliwości programowania w firmie o międzynarodowej renomie? Z entuzjazmem podchodzisz do nowoczesnych  technologii i wyzwań projektowych? Tak jak my, uważasz że gry online są przyszłością branży gamingowej? Dołącz do #teamWazdan!

OPIS STANOWISKA:

  • Testowanie aplikacji.
  • Przygotowywanie scenariuszy i przypadków testowych.
  • Wykonywanie testów manualnych wraz z dokumentowaniem ich przebiegu i wyników.
  • Proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i efektywność procesu testowego.
  • Tworzenie dokumentacji testowej.
  • Współpraca z działem programistów oraz z koordynatorem testów.
  • Dbanie o jak najlepszą realizację działań i ich wysoką efektywność.

OFERUJEMY:

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wysokim poziom samodzielności.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Kogo szukamy?

WYMAGANIA:

  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Podstawowa obsługa pakietów biurowych MS Word i Excel.
  • Biegłość w obsłudze komputera.
  • Dobra umiejętność organizacji pracy w oparciu o wyznaczone cele.
  • Łatwość w rozwiązywaniu problemów oraz odpowiedzialność za pracę.
  • Efektywna komunikacja.
  • Umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość narzędzi do testowania i raportowania testów (JIRA, Redmine, TestRail).
  • Znajomość zagadnień z zakresu testów i cyklu życia aplikacji.
  • Wiedza z zakresu standardów testowych.
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technik testowania.
  • Znajomości podstaw programowania będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Opole 170
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • JavaScript