Business Analyst

16 800 - 21 840
pln
netto / miesiąc

7N
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
10%

Dla naszego duńskiego Klienta, będącego dostawcą usług ratownictwa medycznego i pożarnictwa przemysłowego, poszukujemy 4 Analitów Bizensowych. Każdy z analityków dołączy do innego zespołu developerskiego: zespół integracji systemowej (szyna Dell Boomi), zespół dedykowany projektom z branży medycznej (zespół .Net’owy) i 2 zespoły dedykowane tematyce road assistance (zespół .Net’owy i Salesforce’owy). W każdym zespole jest 4-5 Developerów, 1 Tester Automatyczny, 1 Scrum Master i 1 Inżynier DevOps.

Zadania

  • Zbieranie i analiza wymagań wymagań biznesowych
  • Ścisła współpraca z biznesem w celu identyfikacji i ewentualnego przemodelowania procesów biznesowych
  • Tworzenie User Stories i dokumentacji
  • Wspieranie Product Ownera w codziennej pracy
  • Wspieranie Developerów i Testerów w zrozumieniu oczekiwań biznesu

Czas trwania: współpraca długofalowa

Naszym konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 100 - 130 PLN/h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

Kogo szukamy?

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w Scrumie bądź innych metodykach zwinnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (IT, Matematyka, Fizyka, itp.)
  • Płynna znajmość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Otwartość na podróże
  • Mile widzany background techniczny
  • Mile widzane certyfikaty

Umiejętności
Scrum

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt
Liczba równoległych projektów
1
Software do zarządania projektami
Azure DevOps
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Testerzy
DevOps, Scrum Master
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
Zbieranie wymagań
30%
Spotkania
30%
Testowanie
10%
Wsparcie techniczne dla zespołu
10%
Negocjacje
10%
Zadania z zakresu business development
10%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa 700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Spring