DevOps Engineer

7N
Mid
80 - 98
pln
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Zdalnie
Praca zdalna
100%

Twoje zadania

  • Tworzenie skryptów/narzędzi do procesów Continuous Integration/Continuous Deployments na etapie rozwoju, testów i produkcji
  • Projektowanie i opracowywanie szablonów / narzędzi do automatyzacji w zakresie zarządzania infrastrukturą, konfiguracją i zmian
  • Identyfikacja i implementacja procesów w celu poprawy jakości
  • Opracowywanie projektów i wdrożenia infrastruktury chmurowej (AWS) oraz kierowanie procesem od wdrożenia do operacji

Samodzielna realizacja projektów rozwojowych

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultanów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Poszukujemy Inżyniera DevOps w ramach długofalowej współpracy z software hous’em z branży farmaceutycznej. Firma klienta wyróżnia się na rynku wysokimi standardami narzędziowymi i developerskimi oraz nowoczesną, zwinną organizacją pracy projektowej. Konsultanci 7N uczestniczą w rozwoju licznych aplikacji i serwisów wewnętrznych wspierających biznes, operacje i produkcję.

Kogo szukamy?

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją (preferowany Ansible)
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu aplikacji na AWS
  • Doświadczenie w uruchamianiu aplikacji w kontenerach Docker oraz znajomość Kubernetes
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration (Maven/Gradle, Jenkins/Bamboo, GIT/Stash)
  • Bardzo dobra znajomość języków: Perl/Python/Bash
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Umiejętności
Ansible
Jenkins
AWS
Docker
Kubernetes
Perl lub Python lub Bash
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Projektowanie systemu
70%
Tworzenie dokumentacji
10%
Wdrożenie systemu
10%
Utrzymanie systemu
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript