Starszy Administrator ds. Utrzymania Aplikacji

Bank Gospodarstwa Krajowego
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Odpowiedzialność i zadania:

  • Administracja powierzonymi aplikacjami
  • Prace związane z przetwarzaniem danych w powierzonych aplikacjach
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji powierzonych aplikacji
  • Wsparcie użytkowników powierzonych aplikacji

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Kogo szukamy?

  • Wyższe wykształcenie (preferowany kierunek – informatyka)
  • Doświadczenie w pracy administratora systemów informatycznych/aplikacji w banku lub innej instytucji finansowej
  • Znajomość środowisk Windows/Linux/Unix
  • Znajomość baz danych MS SQL/Oracle
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych np.; JBoss, Oracle WebLogic
  • Znajomość platformy integracyjnej ESB opartej na technologii JBoss
  • Znajomość aplikacji autorstwa firmy Asseco (defBank Pro, DEF3000) będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Wysoka komunikatywność i umiejętność współdziałania w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Umiejętności
Linux lub Unix
MS SQL lub Oracle
SQL

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 1600
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • .NET Core