Starszy Specjalista ds. Zarządzania Zmianą IT

Bank Gospodarstwa Krajowego
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Odpowiedzialność i zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie standardów w obszarze aplikacji Atlassian w tym JIRA/Confluence
  • Modelowanie procesów biznesowych w ramach projektów JIRA
  • Prowadzenie prace R&D z wykorzystaniem nowych technologii w obszarze JIRA
  • Obsługa bieżących zgłoszeń administracyjnych
Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum)
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (ukończone lub w trakcie)
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami firmy Atlassian - JIRA (Core/Software/Service Desk) i Confluence w zakresie rozwoju i/lub utrzymania systemu
  • Podstawy programowania w Java, JavaScript
  • Doświadczenie w pracy ze ScriptRunner
  • Umiejętności rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników oraz kontakt z klientem wewnętrznym

Umiejętności
JIRA
Java lub JavaScript

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 1600
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Visual Studio
  • WCF