Senior QA Specialist

15 120 - 20 160
pln
netto / miesiąc

7N
Senior
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
20%

Obecnie rozbudowujemy centrum kompetencyjne dla jednej z największych nordyckich grup finansowych z siedzibą główną w Kopenhadze.

Nasz bankowy klient działa w 15 krajach, gdzie oferuje pełen wachlarz usług bankowych związanych z międzynarodowym rynkiem finansowym (3,8 mln klientów, ok. 19 000 pracowników). Główne rynki to Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Północna Irlandia i Kraje Bałtyckie.

Zadania

  • Wykonywanie testów manualnych: funkcjonalnych, akceptacyjnych, systemowych i integracyjnych,
  • Uzupełnianie wymagań biznesowych (współpraca z analitykiem)
  • Tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 90 - 120 PLN/h netto + VAT miesięcznie przy współpracy podwykonawczej
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta - ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotneji karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami(średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcieosobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe(przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)

Kogo szukamy?

  • Min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku testerskim
  • Doświadczenie w pracy z web serwisami (SOAP, REST) oraz testowaniu API
  • Wyższe wykształcenie IT lub ekonomiczne/finansowe
  • Doświadczenie w testowaniu dużych systemów bankowych
  • Jeden z certyfikatów: ISTQB Advanced Technical Test Analyst, ISTQB Advanced Test Analyst, ISTQB Foundation (mile widziane)
  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących (mile widziane)
  • Wysokie umiejętności analityczne, spostrzegawczość, cierpliwość, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywne podejście
  • Dobra znajomość narzędzi takich, jak Jira, TFS, Soap UI, Postman
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku (mile widziane)
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Umiejętności
JIRA
TFS
Soap UI
API
ISTQB

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Testowanie
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Podział czasu pracy
70%
Opisywanie scenariuszy testowych
10%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%
Tworzenie dokumentacji technicznej
5%
5%

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa 700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Spring