Programista Frontend/J2EE

o4b
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Lublin

Opis projektu

ZADANIA:

  • Integracja aplikacji z wykorzystaniem technologii wymienionych w sekcji „WYMAGANIA” i „MILE WIDZIANE„
  • Budowa aplikacji wspomagających proces integracji
  • Utrzymanie wytworzonych aplikacji
  • Modelowanie procesów biznesowych

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • luźna atmosfera pracy w młodym i energicznym zespole
  • swoboda działania i wzajemne wsparcie
  • wynagrodzenie stosowne do osiąganych wyników oraz premie uznaniowe
  • elastyczny czas pracy
  • karta Multisport

Kogo szukamy?

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości języka programowania Java i architektury aplikacji webowych
  • dobrej znajomości HTML5, CSS, JavaScript
  • dobrej znajomości JSP, JSF, JEE, Spring
  • znajomości środowiska Eclipse lub IntelliJ
  • znajomości Git, Maven
  • znajomości wzorców projektowych
  • chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji, samodzielność i dociekliwość
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności logicznego myślenia

MILE WIDZIANE:

  • dobra znajomość jednej z technologii ADF, Vaadin
  • bardzo dobra znajomość Java, JEE, Spring
  • bardzo dobra znajomość Bootstrap
  • znajomość UML i BPMN

Umiejętności
Java
HTML5
CSS
JavaScript
JSP
JSF
JEE
Spring
Eclipse lub IntelliJ
Git
Maven