PHP Developer

Visual Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Bydgoszcz

Opis projektu

Opis stanowiska

  • budowa i rozwój dedykowanych aplikacji i systemów
  • rozwój systemu CMS oraz platform e-commerce
  • praca przy projektach własnych firmy (obecnie pracujemy nad dwoma projektami o zasięgu globalnym)
  • współudział w planowaniu harmonogramów
  • uczestnictwo w projektowaniu dokumentacji technicznej
  • współpraca z zespołem programistów (Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk) odpowiedzialnych za funkcjonowanie środowiska deweloperskiego oraz produkcyjnego

Oferta

  • praca na pełen etat lub zdalnie (do wyboru)
  • rozwijasz się, pracując przy zróżnicowanych projektach dla znanych marek, jak również projektach własnych naszej firmy (m.in. \"projekty startup'owe\")
  • posiadasz realny wpływ na wybór technologii i stosowane rozwiązania,
  • Twoje wynagrodzenie i awanse dostosowane do kompetencji oraz stanowiska: PHP Developer, Senior PHP Developer, Team Leader elastyczne godziny pracy (istnieje możliwość dopasowania)
  • zapewniamy swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • opłacamy Twój udział w szkoleniach oraz konferencjach dedykowanych branży IT (jesteśmy otwarci na Twoje sugestie)
  • zwroty za dojazd do pracy dla osób mieszkających poza lokalizacjami firmy
  • zapewniamy komfortowe warunki pracy (sam konfigurujesz swoje stanowisko, m.in. wybierasz komputer i oprogramowanie; nowoczesny budynek biurowy, open space)

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP (OOP) oraz frameworku Symfony 3.x, 4.x lub Zend,
  • dobra znajomość MySQL / języka SQL
  • mile widziana znajomość: LESS/ SASS, Angular i/lub Vue, ECMA Script 6, Drupal 8, Magento 2
  • znajomość języka angielskiego będzie postrzegana jako atut
Do pracy wykorzystujemy między innymi: PHP 7.x, Symfony 2.x/3.x, GIT (bitbucket), Grunt, LESS

Umiejętności
PHP
Symfony lub Zend
SQL
MySQL