Full Stack Engineer

ASTEK Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

Opis projektu

Opis pracy:

Poszukujemy Full-stack Software Engineer do pracy nad grupą nowo opracowanych usług internetowych oferowanych przez portal klienta. Twoje obowiązki obejmują projektowanie, rozwój, testy i współpracę z innymi zespołami. Pracujemy jako zespół scrum, który dostarcza rozwiązania end2end ukierunkowane na wrażenia użytkowników i ich wartość. Praca zespołowa, współpraca i utrzymanie wysokich standardów są dla nas kluczowe.

Kluczowe obowiązki:

  • Projektowanie wysoce skalowalnych usług i aplikacji o wysokiej dostępności
  • Wdrażanie rozwiązań
  • Utrzymanie istniejących programów

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Dobra znajomość JavaScript, ES5 / ES6
  • Znajomość technologii serwera aplikacji Node.JS
  • Znajomość baz danych, SQL, NoSQL
  • Usługi sieciowe (np. Usługi RESTful), SOAP, XML
  • Magister informatyki, inżynierii oprogramowania, matematyki lub dziedzin pokrewnych
  • Doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim

Doświadczenie w następujących obszarach będzie traktowane jako dodatkowy atut:

  • Praktyczna znajomość: Git, Bitbucket, JIRA, Jenkins, AWS

Umiejętności
SQL lub NoSQL
JavaScript
Node.js

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Owoce
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 800
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • Android
  • QA