Administrator systemów IT (SAM)

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Rzeszów

Chcesz brać udział we wdrożeniu i rozwijaniu systemu do świadomego i efektywnego zarządzania oprogramowaniem? Systemu, który pomaga zredukować ponoszone w organizacji koszty, porządkować kwestie licencji i zwiększyć poziom bezpieczeństwa IT? Jeśli tak - zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu.

 Czym będziesz się zajmować?

  • Administracją kompleksowym systemem informatycznym Software Asset Management (SAM)
  • Instalacją i konfiguracją oprogramowania skanującego na urządzeniach końcowych w infrastrukturze on premises oraz w chmurze publicznej
  • Tworzeniem dokumentacji i raportów w zakresie potrzeb SAM
  • Monitoringiem wykorzystania oprogramowania, raportowaniem wykorzystania licencji serwerowych, aplikacyjnych, systemowych
  • Współpracą z zespołem SAM oraz jednostkami biznesowymi Asseco
  • Aktualizacją, zasilaniem i pielęgnacją systemowej bazy danych
  • Stałym rozwojem i utrzymaniem systemu SAM w pełnej gotowości operacyjnej

 Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji środowiskami serwerowymi.
  • Znajomość środowisk wirtualnych (VMware, Hyper-V, Citrix, KVM etc.)
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Podstawowa znajomość PowerShell/Bash

Mile widziana będzie znajomość rozwiązań, których używamy:

  • Systemy generowania raportów (Microsoft Reporting Services)
  • Systemy SAM (Matrix42, Snow, Certero, Flexera, etc.)
  • Rozwiązania klasy CMP (Morpheus Data, Snow Software-Embotics, Flexera-RightScale, Scalr)
  • Zasady licencjonowania producentów oprogramowania (Oracle, Microsoft, IBM, RedHat, Vmware etc.)
  • Procedury i praktyki stosowane w zarządzaniu oprogramowaniem
  • Systemy operacyjne (Windows Server, Linux, AIX, Solaris, HP-UX)

Umiejętności
SQL

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Słuchawki
Telefon służbowy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice 2400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#