Fullstack PHP Developer

5 000 - 8 000
pln
netto / miesiąc

Akquinet Polska
Junior
pln
netto / miesiąc (B2B)
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Poznań Szczecin

Dołącz do jednego z naszych zespołów, który zajmuje się m.in. rozwojem autorskiej platformy rekrutacyjnej

ZADANIA, W KTÓRYCH BĘDZIESZ BRAŁ UDZIAŁ:

  • projektowanie, programowanie, monitorowanie rozwiązań krytycznych dla funkcjonowania i rozwoju platformy,
  • współpraca z administratorami przy wdrożeniu i utrzymaniu platformy,
  • udział w dodatkowych projektach, które realizujemy.

Kogo szukamy?

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA MOŻE POCHWALIĆ SIĘ:

  • dobrą znajomością: AngularJS, PHP7 (MySQL, Yii2, OOB),
  • znajomością: HTML5, SASS, CSS3, PostgreSQL, GIT,
  • doświadczeniem minimum rok,
  • umiejętnością analitycznego podchodzenia do problemów,
  • dużą samodzielnością w wykonywaniu zadań,
  • znasz język angielski

Umiejętności
AngularJS
PHP
HTML5
CSS3
SASS
PostgreSQL
GIT

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne