Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

Technologie, których używamy

  • Oracle
  • PL/SQL

Dobrze
PL/SQL

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
  • optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
  • współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT
  • implementacja i serwisowanie systemów do zarządzania logistyką magazynowania i transportu.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania w języku Oracle PL/SQL na poziomie dobrym
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • dobre nastawienie do pracy zespołowej

Mile widziane

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Quantum Qguar

Kraków
180

Quantum Qguar oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Sztandarowym produktem firmy jest autorski pakiet oprogramowania Qguar – system klasy Supply Chain Execution, służący do zarządzania złożonymi strukturami produkcji, magazynowania i dystrybucji. Dzięki nowoczesnemu i ustawicznie rozwijanemu systemowi, osiągnęło pozycję wiodącego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta specjalistycznego oprogramowania dla logistyki. Około 200 dużych systemów wdrożonych przez Quantum, zarówno w Europie Wschodniej jak i Zachodniej, to gwarancja bardzo wysokiej jakości i kompetencji.