Starszy Architekt Sieci i Usług

Orange Polska
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Zadania:

  • Tworzenie architektury rozwiązań TV
  • Projektowanie usług i planowanie rozwoju obszaru TV (usługi TV, VoD, Network PVR, Ad Insertion, Android TV) z wykorzystaniem rozwiązań chmurowych
  • Proponowanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze usług oraz urządzeń TV
  • Wykonywanie testów akceptacyjnych nowych/zmodyfikowanych systemów, tworzenie i rozwijanie narzędzi do automatyzacji konfiguracji i testów
  • Współpracę z obszarem biznesowym przy tworzeniu koncepcji usług, projektach i wdrożeniach
  • Współpracę z partnerami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w dużej mierze o charakterze międzynarodowym

Kogo szukamy?

Pasujesz do nas jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru informatyki, telekomunikacji
  • Znasz system Linux z poziomu użytkownika oraz posiadasz umiejętność pisania skryptów/programowania (np. C/C++, Java, Python, Go, Bash)
  • Posiadasz podstawową znajomość protokołów sieciowych (TCP/IP, SCTP, HTTP/HTTPS,DNS)
  • Posiadasz podstawową znajomość baz danych (np. SQL)
  • Posiadasz doświadczenie e we wdrażaniu projektów technologicznych
  • Znasz zagadnienia wirtualizacyjne
  • Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami z rodziny Agile
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

Umiejętności
Linux
C lub C++
Java lub Python lub Go lub Bash

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 15000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • WebService