Billennium jest polską firmą IT, która od ponad 18 lat rozwija innowacyjne usługi i produkty oraz dostarcza najlepszych specjalistów w ramach outsourcingu.

Realizujemy projekty i usługi IT w Polsce, na terenie Unii Europejskiej, a także w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie zatrudniamy ponad 1500 specjalistów z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań wspierających biznes i posiadamy oddziały na terenie Polski oraz biura w Indiach (Pune), Malezji (Kuala Lumpur) oraz Kanadzie ( Mississauga).

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w firmie wyróżnionej certyfikatem Great Place to Work
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP/B2B)
  • Pracę w community UX Designerów
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie
  • Darmowy dostęp do platformy e-learningowej Udemy
  • Szkolenia wstępne i plan rozwoju, wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku projektowym.

Twoje zadania:

  • Wykonywanie audytów produktów i aplikacji
  • Projektowanie makiet i interakcji oraz protypowanie
  • Prowadzenie badań
  • Wsparcie zespołów projektowych i programistycznych

Oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z projektowaniem UX/UI
  • Bardzo dobrej znajomości: Figma, Adobe XD, Sketch, Axure, Miro
  • Znajomości technik badawczych oraz zastosowania ich w praktyce
  • Doświadczenia w planowaniu, budowaniu Design Systems
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prezentowania swoich pomysłów oraz argumentowania decyzji projektowych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Chęci ciągłego rozwoju i umiejętność organizacji pracy.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Kursy językowe

Udogodnienia w biurze

  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Owoce
  • Przekąski
  • Prysznic

Billennium

1700

IT dla ludzi. Ludzie dla IT.

Billennium to polska firma, działająca na rynku globalnym, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty IT oraz oferuje outsourcing IT dla klientów biznesowych z całego świata. Zatrudniamy ponad 1700 specjalistów w Polsce, Niemczech, Indiach, Malezji i Kanadzie.

Tworzymy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które przynoszą korzyść zarówno naszym klientom, jak i wszystkim użytkownikom. Wykorzystywanie zaawansowanych technologii IT w celu poprawy jakości życia i funkcjonowania na co dzień to nasz nadrzędny cel, do którego stale dążymy. Wyróżniamy się podejściem paperless, dlatego nie tylko optymalizujemy procesy biznesowe, ale też przyczyniamy się do ograniczenia zużycia papieru w organizacji.

Mamy doświadczenie w zarządzaniu różnymi obszarami wiedzy IT dla międzynarodowych korporacji. Działamy w modelu follow-the-sun (24/7/365), dzięki czemu nasz zespół specjalistów działający w różnych strefach czasowych oferuje pełne wsparcie 24 godziny na dobę.

Billennium zostało wyróżnione tytułem Partnera Roku 2021 Microsoft (Microsoft Country Partner of the Year). Jesteśmy także oficjalnymi partnerami technologicznymi: Google, AWS, PEGA, SAP, Salesforce, Mulesoft, i Tableau.

Znaleźliśmy się wśród najlepszych pracodawców w Polsce, otrzymując certyfikat Great Place to Work.