Tester Manualny

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
60%

Opis projektu

Poszukujemy testera manualnego do zespołu kredytów MSP.

Twoje zadania

  • przeprowadzanie testów nowych funkcjonalności oraz zmian wprowadzanych w aplikacjach i systemach
  • rozwój największego serwisu internetowego w Polsce
  • opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych oraz przygotowywanie zbiorów danych testowych
  • przeprowadzenie testów akceptacyjnych zgodnie z przygotowanymi skryptami testowymi
  • tworzenie dokumentacji testowej
  • planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu i wyników
  • analiza specyfikacji i procesów biznesowych

Kogo szukamy?

  •  doświadczenie w testach manualnych minimum 4 lata
  • mile widziane doświadczenie w projektach kredytów MSP
  • znajomości metodyk wytwarzania oprogramowania
  • znajomość metodyki Agile
  • umiejętności tworzenia dokumentacji testowej
  • certyfikat ISTQB Foundation oraz mile widziany certyfikat ISTQB Agile Tester
  • znajomość Micro Focus ALM oraz JIRA
Umiejętności
JIRA
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol