Tak organizujemy naszą pracę:

  • Masz wpływ na wybór narzędzi
  • Masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • Koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem:

  • Wzorce projektowe
  • Programowanie w parach (pair programming)
  • Code review
  • Wsparcie architekta / lidera technicznego
  • Dokumentacja
  • Wykorzystujemy narzędzia: GIT, JIRA, Slack

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Firmowego MacBooka oraz telefony do procesu budowania aplikacji
  • Rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie
  • Pakiet opieki medycznej
  • Program Multisport
  • Pakiet środków do wykorzystania w ramach aplikacji moBiLET
  • Możliwość pracy zdalnej (do 50% w tygodniu)

Dobrze
SwiftCREST

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Praca w zespole programistycznym

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość Swift 5
  • Znajomość Objective-C
  • Umiejętność korzystania z REST API
  • Umiejętność tworzenia automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych
  • Doświadczenie w integracji aplikacji z zewnętrznymi bibliotekami SDK
  • Umiejętność przeprowadzenia aplikacji przez cały proces publikacji
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (min. średnie)

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Szkolenia
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne

Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. to twórca innowacyjnych technologii informatycznych (EXEK, moBiLET). Firma jest częścią grupy kapitałowej stadtraum, która od ponad 20 lat dostarcza również usługi projektowe oraz kompleksową obsługę parkingów.