Fullstack (.NET, React) Developer

16 800 - 21 000
pln
netto / miesiąc

7N
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Gdańsk

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Obecnie poszukujemy samodzielnych Full Stack Developerów (z .Net i React) do 8-osobowego zespołu pracującego na projektach z obszaru bankowości internetowej, obsługi procesów kredytowych dla klientów korporacyjnych oraz budowy modułu zabezpieczeń. Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym środowisku pracującym zgodnie ze Scrumem.

Zadania

  • Projektowanie i implementacja aplikacji i komponentów .NET
  • Programowanie w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Naszym konsultantom oferujemy

  • Przejrzysty model rozliczeń – jawna marża 7N
  • Stałą i długofalową współpracę przy różnych projektach Klienta
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej

Kogo szukamy?

  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Min. 4-letnie doświadczenie w .NET/C#
  • Doświadczenie w React.js
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych (Microsoft SQL Server, Oracle)
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury (CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Mile widziana: znajomość jQuery, Knockout.js, AngularJS

Umiejętności
.NET
C#
React
Microsoft SQL Server lub Oracle

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
4
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
Tech Lead, Analitycy
Praca z kodem
Code review
TDD
Testowanie
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Windows
  • Linux