Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów wewnętrznych związanych z digitalizacją;
  • Aktywny udziału w modelowaniu procesów dotykających wszystkich komórek wewnętrznych (m.in. HR, Sprzedaż, Księgowość, Sekretariaty);
  • Praca głównie w oparciu o narzędzia firmy Atlassian;
  • Przełożenie potrzeb biznesowych na możliwości systemu;
  • Opracowanie technicznej koncepcji rozwiązania odpowiadającego na potrzeby w oparciu o platformę Jira.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (Informatyka/Telekomunikacja bądź pokrewne);
  • Znajomość systemów operacyjnych GNU/Linux, Windows oraz baz danych typu MySQL, PostgreSQL;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej;
  • Skupienie oraz sumienność w realizowaniu zadań oraz samodzielnie rozwijanie wiedzy a także otwartość na naukę nowych umiejętności.
Mile widziane:

  • Znajomość systemów Atlassian: Jira/ServiceDesk/Confluence/Bamboo/Bitbucket/Crowd, Doświadczenie w roli administratora systemów bądź praca w dziale Service Desk;
  • Znajomość jednego ze skryptowych języków programowania: Groovy/JavaScript/Python/JRuby będzie dodatkowym atutem.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski

Transition Technologies PSC S.A.

700

Wspieramy biznes w cyfrowej transformacji! Na tym znamy się najlepiej, a swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy, by szerzyć ideę ciągłego rozwoju technologicznego. Wprowadzamy naszych partnerów biznesowych na wyższy poziom poprzez kompleksowe działania i profesjonalne doradztwo na wielu płaszczyznach z zakresu Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), Internetu Rzeczy (IoT), Product Lifecycle Management (PLM), R&D Augmentation, rozwiązań Cloud czy produktów marki Atlassian. Współpracujemy z największymi dostawcami w branży IT, m. in.: Microsoft, Google, PTC, Atlassian, AWS, Azure. Spółka Transition Technologies PSC należy do Grupy Kapitałowej Transition Technologies, która działa od 1991 roku, stale rozbudowując swoje struktury. Dziś zatrudniamy prawie 2000 specjalistów, którzy rozwijają, ale także tworzą nowoczesne rozwiązania dla biznesu. Jesteśmy na trzech kontynentach- w Europie (Polska, kraje skandynawskie, Francja, Niemcy i Ukraina), Stanach Zjednoczonych oraz Azji (Tajwan, Japonia). Znamy i rozumiemy potrzeby wielu branż, a naszych partnerów z całego świata wspieramy nie tylko w zakresie wprowadzania nowych technologii, ale także w definiowaniu wyzwań i efektywnym zarządzaniu procesem cyfrowej transformacji.