Node.js Developer

Netizens
Mid
7 500 - 10 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
9 000 - 15 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Porcelanowa 23, Katowice Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26

Praca zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych z różnych branż. Główne zadania projektowe to oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych oraz api z wykorzystaniem języka Node.js.

Twoje zadania

  • oprogramowanie i rozwijanie serwisów, aplikacji internetowych, api z wykorzystaniem języka Node.js
  • analiza dokumentacji projektowej niezbędnej w realizacji projektów / zadań
  • testowanie pisanego przez siebie kodu (testy jednostkowe, integracyjne)
  • pomoc przy estymacji nowych projektów
  • aktywne wsparcie w rozwoju działu programistów

Kogo szukamy?

Wymagania
  • minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji/stron internetowych
  • znajomości JavaScript lub TypeScript
  • znajomości Express.js, Nest.js i doświadczenie w jednym z tych frameworków
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (np. MySQL, Firebird, PostgreSQL), w tym umiejętność budowania zapytań SQL
  • umiejętność posługiwania się GIT
  • bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
  • umiejętność budowania aplikacji z wykorzystaniem PHP (np. Laravel, Symfony)
  • znajomość nierelacyjnych baz danych NoSQL (np. MongoDB)
  • znajomość technologii frontendowych takich jak Vue.js, React i inne
  • znajomość innych języków programowania
  • znajomość docker
  • znajomość cloud

Umiejętności
Node.js
JavaScript
Express
MySQL
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
8 - 17
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Przekąski
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Netizens

Katowice 50
Technologie i umiejętności
  • PHP7
  • Laravel
  • Wordpress
  • node.js
  • Python
  • JavaScript
  • React
  • CSS3
  • HTML5
  • Vue.js